O mně

/O mně

Při čtení mých článků vás jistě napadlo, kdo vlastně tyto články tvoří a vymýšlí. Proto jsem si říkal, že bych se vám mohl krátce představit, abyste si udělali obrázek o tom, kdo pro vás tyto přínosné články o SEO tvoří, a abyste věděli, že články pro vás nepřipravuje žádný „nýmand“.

Úvodem bych se rád představil. Jmenuji se Radek Dohnal a o SEO jsem se začal zabývat především díky několika úspěšných webovým projektům, které jsem chtěl ještě více zpopularizovat. K tvorbě těchto projektů jsem se dostal již na škole. Studoval jsem a úspěšně dokončil ekonomickou fakultu v Praze. Ačkoli si můžete říkat ekonom a SEO, to nejde dohromady. Opak je ale pravdou. O toto téma jsem se začal aktivně zabývat, chodil jsem na přednášky a semináře. Dokonce jsem měl možnost se osobně setkat s několika zajímavými lidmi, a tak než abych byl ekonom, jsem SEO specialista.

Před několika týdny jsem oslavil Kristovy léta. Po usilovné práci pro různé weby si rád jezdím odpočinout na svou skromně zařízenou chatu nedaleko Jeseníků. I díky lokalitě si velmi rád zalyžuji, v letních měsících pak sednu na kolo a užívám si překrásnou krajinu.

Při čtení mých článků vás jistě napadlo, kdo vlastně tyto články tvoří a vymýšlí. Proto jsem si říkal, že bych se vám mohl krátce představit, abyste si udělali obrázek o tom, kdo pro vás tyto přínosné články o SEO tvoří, a abyste věděli, že články pro vás nepřipravuje žádný „nýmand“.

Úvodem bych se rád představil. Jmenuji se Radek Dohnal a o SEO jsem se začal zabývat především díky několika úspěšných webovým projektům, které jsem chtěl ještě více zpopularizovat. K tvorbě těchto projektů jsem se dostal již na škole. Studoval jsem a úspěšně dokončil ekonomickou fakultu v Praze. Ačkoli si můžete říkat ekonom a SEO, to nejde dohromady. Opak je ale pravdou. O toto téma jsem se začal aktivně zabývat, chodil jsem na přednášky a semináře. Dokonce jsem měl možnost se osobně setkat s několika zajímavými lidmi, a tak než abych byl ekonom, jsem SEO specialista.

Před několika týdny jsem oslavil Kristovy léta. Po usilovné práci pro různé weby si rád jezdím odpočinout na svou skromně zařízenou chatu nedaleko Jeseníků. I díky lokalitě si velmi rád zalyžuji, v letních měsících pak sednu na kolo a užívám si překrásnou krajinu.

Články, které pro vás tvořím, vycházejí z přímých zkušeností, snažím se vám prostřednictvím nich předat několik cenných rad, které jsem za své působení nasbíral. Sami uvidíte, že pokud se těmito radami budete řídit, návštěvnost vašeho webu půjde prudce nahoru.

To by bylo několik základních informací, které byste o autorovi tohoto blogu měli vědět. Můžete si také všímat mých komentářů na blozích věnující se SEO tématice. Věřím, že se mi časem podaří dostat se mezi absolutní SEO špičku nejen v České republice. Ale na to mě čeká ještě opravdu pořádný kus cesty.